Mirages specialiteiten
Van dressing tot tapenade, van soep tot ijs, van brood tot bonbons; alles wordt in de Mirage keuken gemaakt. En wanneer u geen tijd heeft om uit eten te gaan of u zoekt een bijzonder cadeautje bent u hier aan het juiste adres. ps. Het verpakkingsmateriaal kan verschillen van de foto's.
- Eigengemaakte soep
Heerlijke eigengemaakte soep, afhankelijk van het seizoen en van de wens! Zonder smaakversterkers. Op dit moment pompoen kerrie soep!
€ 8,50 - Kruidendressing
Al meer dan twintig jaar een begrip, onze populaire kruidendressing. Verkrijgbaar in een leuke geschenkverpakking (kan afwijken van de foto), 400 ml
€ 4,50 - Gemarineerde olijven
Ook al jaren een begrip; onze gemarineerde zwarte en groen olijven. In feestelijke geschenkverpakking (kan afwijken van de foto). Per 250 gram
€ 6,75 - Bonbons
Eigengemaakte bonbons, puur zonder ongewenste smaakstoffen. 10-12 Stuks in feestelijke verpakking.
€ 5,50 - Extra virgine, biologische olijfolie Picual (roze fles) of Aberquina (groene fles)
biologische olijfolie
€ 16,00